Zero Waste By IOSSI

Zasady programu #ZeroWasteByIossi dla sklepów stacjonarnych

Na początku 2019 roku wprowadziliśmy program recyklingowy do naszego sklepu internetowego. Klienci IOSSI odpowiedzieli na ten ruch z ogromnym entuzjazmem i masowymi zwrotami pustych opakowań do naszej pracowni.

Zmobilizowało nas to, aby rozbudować nasz program. Dlatego też dzisiaj proponujemy Państwu - właścicielom sklepów stacjonarnych - wspólne działania w zakresie „less waste”. Nie pozostawiajmy klientów samych z problemem zużytych opakowań. Połączmy siły i zróbmy razem coś dobrego dla środowiska :)

Poniżej znajdują się zasady udziału w programie:

 1. Przyjmujemy puste opakowania po wszystkich rodzajach kosmetyków zwracanych przez Państwa klientów do sklepów stacjonarnych na terenie Polski.
 2. Opakowania możecie Państwo odesłać na nasz adres: IOSSI, Kłaj 927, 32-015 Kłaj. Oczywiście, gdyby byli Państwo w okolicy albo na targach kosmetycznych to chętnie przyjmiemy je osobiście.
 3. Zwracane opakowania muszą posiadać nasze oryginalne etykiety.
 4. Jako podziękowanie za zwrot pustych opakowań dołączymy Państwu do kolejnego zamówienia nasz bestsellerowy Witaminowy Koktajl po oczy wedle poniższego schematu:
  za 10 zwróconych opakowań – 1 kosmetyk,
  za 20 zwróconych opakowań – 2 kosmetyki,
  za 30 zwróconych opakowań – 3 kosmetyki itd.
 5. Opakowania mogą Państwo wysyłać według własnych potrzeb – nie narzucamy żadnych ograniczeń czasowych.
 6. Koszty związane z wysyłką pustych opakowań są po Państwa stronie.
 7. W ramach programu dostarczymy Państwu informatory dla klientów, najpewniej w formie zakładki do książki. Oczywiście forma zachęcenia klientów do przyłączenia się do programu zależy od Państwa - nie narzucamy żadnych wymagań odnośnie innych benefitów dla klientów za zwrot opakowań. 
 8. Jeśli zdecydują się Państwo przyłączyć do naszego programu, dostarczymy do sklepu naklejkę na drzwi z informacją o możliwości zwrotu opakowań po produktach w Państwa punkcie. Poinformujemy o takiej możliwości klientów i umieścimy odpowiednią informację na naszej stronie internetowej w zakładce Sklepy i Targi. 
 9. Program #ZeroWasteByIossi dotyczy sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski.

  W przypadku dodatkowych pytań odnośnie programu proszę o kontakt:
  agata@iossi.eu 696173086.

  Wspólnie zacznijmy zmiany, które chcemy widzieć w świecie. 
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl